Hlavná stránka » Ceny » Dom 8

Dom 8 EKO - DOM

Dvojpodlažný montovaný EKO - DOM, autor štúdie Ing.arch Jozef Istenes. Dom je určený pre štvorčlennú rodinu s hosťovskou miestnosťou alebo pracovňou. Má priestrannú dennú časť (obývacia miestnosť + jedáleň + kuchyňa) a ďalšie štyri obytné miestnosti. Na každom poschodí sú dve kúpeľne, na prízemí sa nachádza technická miestnosť a hosťovská izba/pracovňa. Celková úžitková plocha domu bez terás je 174,97 m2. Kompletná štúdia tu: EKO - DOM štúdia

Pre vypracovanie projektu kontaktujte priamo Ing.arch Jozefa Istenesa

vila-sro@stonline.sk

Pre túto štúdiu sme vypracovali dve predbežné cenové ponuky pre nízkoenergetický a pasívny dom. Oba varianty sú nacenené ako drevostavby s difúzne otvorenou konštrukciou, obvodové steny majú opláštené Ekopanelmi a drevovláknitými fasádnymi doskami. Tepelná izolácia je minerálna, bezformaldehydová. Priečky sú z Ekopanelov. Okná plastové s izolačným trojsklom, strešná krytina Fatrafol. Vonkajšia omietka silikátová, v interiéri jemná štuková omietka. K obom variantom vypracoval predbežný energetický certifikát Ing. Miroslav Páleníček.

Cenové ponuky nezahŕňajú terasu, prestrešený priestor pre auto, vegetačnú strechu, hliníkový rebrík, tepelné čerpadlo, vonkajší bazén a miesto odvetranej fasády je silikátová omietka. Fotovoltaický ohrev TÚV má iba pasívny variant EKO - DOMU.

nízkoenergetický EKO-DOM

Hrubá stavba : 85 804,97 EUR bez DPH

Hrubá stavba rozšírená : 109 438,82 EUR bez DPH ( holodom )

Stavba na kľúč : 131 217,28 EUR bez DPH

Podrobnosti o cene si môžete pozrieť tu - cenová ponuka

predbežný energetický certifikát

pasívny EKO-DOM

Hrubá stavba : 96 375,63 EUR bez DPH

Hrubá stavba rozšírená : 129 075,18 EUR bez DPH ( holodom )

Stavba na kľúč : 150 496,64 EUR bez DPH

Podrobnosti o cene si môžete pozrieť tu - cenová ponuka

predbežný energetický certifikát

Pasívny EKO - DOM má oproti nízkoenergetickému naviac základy na penovom skle, lepšiu a hrubšiu telepnú izoláciu, vetranie s rekuperáciou, fotovoltaický ohrev TÚV.