Hlavná stránka » Ceny » Dom 7

Dom 7 EKO - DOM

Dvojpodlažný montovaný EKO - DOM, autor štúdie Ing.arch Jozef Istenes. Dom je určený pre štvorčlennú rodinu s hosťovskou miestnosťou alebo pracovňou. Má priestrannú dennú časť (obývacia miestnosť + jedáleň + kuchyňa) a ďalšie štyri obytné miestnosti. Na každom poschodí sú dve kúpeľne, na prízemí sa nachádza technická miestnosť a hosťovská izba/pracovňa. Celková úžitková plocha domu bez terás je 174,97 m2. Kompletná štúdia tu: EKO - DOM štúdia

Pre vypracovanie projektu kontaktujte priamo Ing.arch Jozefa Istenesa

vila-sro@stonline.sk

Pre túto štúdiu sme vypracovali cenovú ponuku pre pasívny dom. Pasívny EKO - DOM je drevostavba s difúzne otvorenou konštrukciou,základy sú na penovom skle, obvodové steny sú opláštené Ekopanelmi a drevovláknitými fasádnymi doskami. Tepelná izolácia je minerálna, bezformaldehydová. Priečky sú z Ekopanelov. Okná plastové s izolačným trojsklom, strešná krytina Fatrafol. Vonkajšia omietka silikátová, v interiéri jemná štuková omietka. Ohrev TÚV je fotovoltaický, vetranie s rekuperáciou. Predbežný energetický certifikát vypracoval Ing. Miroslav Páleníček.

Cenová ponuka nezahŕňa terasu, prestrešený priestor pre auto, vegetačnú strechu, hliníkový rebrík, tepelné čerpadlo, vonkajší bazén a namiesto odvetranej fasády je silikátová omietka.

pasívny EKO-DOM

Hrubá stavba : 120 359,20 EUR s DPH

Hrubá stavba rozšírená : 164 581,20 EUR s DPH ( holodom )

Stavba na kľúč : 192 663,88 EUR s DPH

predbežný energetický certifikát

Práve staviame:

RD Pata

RD Pata

Drevodom Krškany

Drevodom Krškany