Hlavná stránka » O nás

O nás

Spoločnosť FIPA s.r.o. je rodinnou firmou. Drevodomy staviame rýchlo a kvalitne. Zákazníkom ponúkame ústretový prístup, serióznosť, kvalitné a certifikované materiály s tradíciou a poctivú prácu za rozumnú cenu. Ďalej ponúkame obojstranne vyvážené zmluvné podmienky a výhodný model financovania stavby. Požadujeme iba minimálnu zálohu vo výške 10% a čiastkové platby podľa zrealizovaných prác počas výstavby. Dohodnutá cena je pevná.

Pozrite si aj spôsob financovania.

Konštrukčné skladby našich stien rešpektujú princíp difúzne otvorenej konštrukcie. Naše domy dosahujú ultranízkoenergetický až pasívny štandard. Staviame priamou konštrukciou. Nami používané konštrukčné skladby sú variabilné, takže ich vieme prispôsobiť Vašim predstavám a potrebám. Máme skúsenosti s materiálmi, ktoré nie sú bežne používané, ako ekopanely, drevovláknité izolácie, konopné izolácie a izolácie z ovčej vlny, hlinené omietky,... Neustále sledujeme najnovšie poznatky z oblasti zdravého bývania, energetických úspor a priaznivých vplyvov na životnosť stavieb.

Vieme Vám tiež zabezpečiť vypracovanie projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie a energetického certifikátu budovy.

V prípade záujmu Vám radi umožníme návštevu práve realizovanej stavby.