Hlavná stránka » O nás

FIPA - drevodomy pre zdravé bývanie

Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na území celého Slovenska. S drevostavbami máme viac ako 20 ročné skúsenosti. Drevodomy s difúzne otvorenou konštrukciou pre zdravé bývanie staviame od roku 2009 a odvtedy sme postavili viac ako 100 takýchto rodinných domov a získali rovnaký počet spokojných zákazníkov.

Zákazníkom ponúkame ústretový prístup, serióznosť, kvalitu, certifikované prírodné materiály a poctivú prácu za férovú cenu. Ďalej ponúkame obojstranne vyvážené zmluvné podmienky a výhodný model financovania stavby. Požadujeme iba minimálnu zálohu vo výške 15 % a čiastkové platby podľa zrealizovaných prác počas výstavby. Dohodnutá cena je pevná.

Pozrite si aj platobné podmienky.

Naše drevodomy rešpektujú princíp difúzne otvorenej konštrukcie a dosahujú pasívny štandard. Staviame priamou konštrukciou. Používame kvalitné prírodné materiály, ktoré nie sú bežne používané, ako ekopanely, drevovláknité izolácie a izolácie z ovčej vlny, hlinené omietky,... Neustále sledujeme najnovšie poznatky z oblasti zdravého bývania, energetických úspor a priaznivých vplyvov na životnosť stavieb.

Vieme Vám tiež zabezpečiť vypracovanie projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie a energetického certifikátu budovy. V prípade svojpomocnej výstavby Vám vieme predať prírodné materiály za férové ceny.

V prípade záujmu Vám radi bezplatne vypracujeme cenovú ponuku, poskyneme konzultáciu a umožníme návštevu práve realizovanej stavby.